O systéme ZEDER

Podrobné informácie, cena a výhody

PRINCÍP ZEDERU

Systém ZEDER - ZEDERLOCK je jedinečný v tom, že keď sa natrvalo umiestni na tyč riadenia, tak zabráni otáčaniu volantom a tým pádom aj kolesami. Aj keď je zlodej akokoľvek šikovný a zručný, odcudziť vozidlo, pri ktorom je treba demontovať airbag, volant, plasty, káble, mnoho skrutiek zaliatych tekutým kovom, vybrať celú tyč riadenia a vrátiť novú, ktorú si musí doniesť so sebou a to všetko opätovne vrátiť do pôvodného stavu, je tak časovo náročné, že pre zlodeja sa vozidlo so systémom ZEDER stáva nezaujímavé. Dôležité je aj to, že pri všetkých krokoch pri demontáži ZEDERU, musia byť počas celej doby dvere vozidla úplne otvorené, čo by zlodejom určite sťažilo situáciu. K ZEDERU iná cesta nevedie.


 • Kľúč ZEDER je odlišný od bežných kľúčov

  Vstup do vložky je vyrobený takým spôsobom, že okrem špeciálneho dutého kľúča vyvinutého len pre systém ZEDER, sa do nej nedostane ani skrutkovač, vrták, tzv. lámač a pod. Neúčinný je aj tekutý dusík. Pri pokuse ZEDER zmraziť sa otočný mechanizmus poškodil tak, že tyč riadenia sa po použití kľúča ani po silných úderoch neuvoľnila.

 • Nulový vplyv na bezpečnosť jazdy

  Na bezpečnosť počas jazdy, nakoľko je zo všetkého najdôležitejšia, kládla firma ZEDER veľký dôraz. V systéme je zakomponovaných viac poistných prvkov od elektronických až po mechanické. Pokiaľ je systém v uzamknutom stave, vozidlo nie je možné naštartovať. Silná pružina a sama zvislá poloha umiestnenia systému ZEDER bráni akémukoľvek náhodnému uzamknutiu. To, že systém je skutočne bezpečný, potvrdzujú certifikáty platné pre celú EÚ. Spoločnosť ZEDER vlastní certifikát kvality ISSO 9001:2000.

 • Nenáročná montáž do vozidla

  Montáž zabezpečovacieho systému ZEDER trvá v rozmedzí 1 až 3 hodiny, podľa typu vozidla. Inštaluje sa medzi spodné plasty volantu, kde ho vo väčšine prípadov nie je vôbec vidieť, čím nenarušuje interiér vozidla. Zamykanie a odomykanie trvá len niekoľko sekúnd.

 • ZEDER akceptuje väčšina poisťovní

  ZEDER ako mechanický zabezpečovací systém, ktorý je pevne spojený s vozidlom, je plne uznávaný viacerými slovenskými poisťovňami.


PREDAJ, MONTÁŽ A SERVIS


Ponúkame kompletný servis spojený s predajom a montážou zabezpečovacieho zariadenia ZEDER. Ručíme za kvalitu predávaného tovaru aj za jeho odbornú montáž. Na nami montované zabezpečovacie systémy poskytujeme 24-mesačnú záruku a rovnako aj záručný a pozáručný servis zariadení.


CENA


Cena za montáž zabezpečovacieho systému ZEDER je 360 € (od 01.09.2021).TECHNICKÁ KNIŽKA


Pri zakúpení zabezpečovacieho systému ZEDER získate Technickú knižku, ktorej súčasťou je nielen záručný list, ale aj potvrdenie pre slovenské poisťovne, ktoré môžete využiť v prípade uzatvárania havarijného poistenia. ZEDER ako mechanický zabezpečovací systém je plne uznávaný viacerými poisťovňami.